PRACUJEMY DLA CIEBIE – POZNAJ NAS!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POD ADRESEM KONTAKT@LAJTIT.PL.

MAGDA

menadżer ds. sprzedaży

Z oświetleniem związana od 2009 roku.

Pomaga w doborze lamp i źródeł światła, wycenia zamówienia, a także nieustannie przeczesuje rynek branży oświetleniowej w poszukiwaniu nowych producentów z kraju i zagranicy. Zwraca szczególną uwagę na jakość i styl produktów. Śledzi trendy designu na świecie i w Polsce, tak by oferować Klientom najnowocześniejsze rozwiązania oświetleniowe.

Piękne przedmioty i wnętrza, zadowolenie Klientów oraz ich najbliższych – to coś, co najbardziej motywuje ją do codziennej pracy.

Prywatnie uwielbia podróże i wszystko co włoskie.

AGATA

główny doradca klienta

W 2004 roku rozpoczęła przygodę z dekorowaniem wnętrz i nie zamierza jej nigdy kończyć.

Kocha pracować z ludźmi i ich słuchać. Cieszy się, gdy jej pomysły mają pozytywny wpływ na przemianę wnętrza, co potwierdza uśmiech na twarzy inwestora. Urządzała już domy, mieszkania, biura, hotele, a nawet Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie.

Prywatnie ma fioła na punkcie poznawania nowych miejsc (ale bez biura podróży!). Kocha zwierzęta: ma wspaniałego kundla, bez mała stuletniego żółwia i adoptowanego wilka. Ale spokojnie, wilk żyje w lesie.

JACEK

właściciel, specjalista ds. IT

Tematyką oświetlenia zajmuje się od 2009 roku.

Jest magikiem od wszelkich spraw technicznych. Jego zadania to między innymi integracja systemu sklepu z systemami zewnętrznymi, codzienne wsparcie techniczne i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań IT optymalizujących procesy zachodzące w firmie.

Największą satysfakcję z pracy czerpie wtedy, gdy wszystko działa zgodnie z jego założeniami.

Relaksuje się słuchając polskiej muzyki rockowej, a także jeżdżąc czym się da (zwłaszcza samochodem, rowerem i na nartach).

KAMILA

specjalista ds. bazy produktowej i grafiki

Jej zadanie to opieka nad bazą kilkudziesięciu tysięcy produktów, których ofertę znajdziesz w Salonie Oświetlenia. Jest mistrzem parametrów oraz odpowiedzi na związane z nimi skomplikowane kwestie. Odpowiada także za wszystkie projekty graficzne.

Do świata oświetlenia trafiła z czystej ciekawości ale, jak sama mówi, okazało się to najlepszym wyborem z możliwych.

Prywatnie interesuje się grami komputerowymi, grafiką komputerową, pisarstwem i szerokim zakresem działań artystycznych.

OLGA

starszy specjalista ds. marketingu

W branży domowych instalacji od 2014 roku.

Niestrudzony wojownik marketingu, promocji i wszelakiego słowotwórstwa.

Dba między innymi o wszystko, co związane ze słowem pisanym. Pilnuje także tego, byście o każdej nowości dowiadywali się szybko i w atrakcyjny sposób. Jej pasją zawodową jest wyszukiwanie nowych rozwiązań i usprawnianie istniejących procesów.

Prywatnie triathlonista-amator i fan odkrywania nowych miejsc (ale tylko w kameralnym groni e).