Salon Oświetlenia w Łodzi zaprasza na targi wyposażenia wnętrz Home Design, które odbędą się w dniach 28-29.09.2019 w hali Atlas Arena w Łodzi (Bandurskiego 7). To doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy właśnie remontują bądź budują domy, mieszkania czy przestrzenie komercyjne. Specjalne propozycje przygotowaliśmy dla architektów i projektantów wnętrz.

Atrakcje na targach Home Design w Łodzi

Wszystkich odwiedzających targi Home Design zapraszamy na stoisko G9, na którym przygotowaliśmy dla Was sporo niespodzianek. Co znajdziecie w przestrzeni oświetlenia?

  • oferta najciekawszych, nowoczesnych lamp – zaprezentujemy Wam niepowtarzalne, designerskie oświetlenie z oferty topowych producentów. Zobaczycie lampy wyróżniające się projektami, użytymi materiałami i jakością wykonania. Będą to produkty zarówno do domu, jak i do ogrodu.
  • bezpłatne doradztwo w wyborze lamp – masz pytania dotyczące oświetlenia? Nie wiesz jakie lampy wybrać? Przyjdź na stoisko Salonu Oświetlenia w Łodzi (G9) i uzyskaj odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię kwestie. Nasi doradcy oświetleniowi wysłuchają Twoich potrzeb i zaproponują produkty najlepiej pasujące do Twoich przestrzeni.
  • rabat targowy na zakup lamp – wszyscy, którzy odwiedzą nasze stoisko podczas targów Home Design, otrzymają specjalny rabat na zakupy. Dzięki niemu wybrane oświetlenie będzie można kupić aż 10% taniej. Rabat obowiązuje dla zamówień złożonych podczas targów oraz dla zamówień składanych w Salonie Oświetlenia (ul. Pabianicka 163/165) w dniach 30.09-05.10.20019.
  • szkolenie „Ochrona własności intelektualnej w pracy architektów i projektantów” – jeśli zawodowo zajmujesz się architekturą bądź projektowaniem wnętrz, zapraszamy Cię na bezpłatne, godzinne szkolenie prowadzone wspólnie z Lubasz i Wspólnicy – Kancelaria Radców Prawnych. Odbędzie się ono w sobotę 28.09.2019 o godzinie 11:00. Mecenas Żmijewski w jego trakcie opowie m.in o tym, jak bezpiecznie promować swoje usługi, czego możemy wymagać od klientów, jakie umowy z nimi zawierać oraz na co może sobie pozwolić konkurencja w zakresie cudzej własności intelektualnej i jak działać w razie naruszeń naszych praw.

Bezpłatne bilety na Home Design – gdzie je pobrać?

Bezpłatny bilet na targi można już dziś pobrać ze strony bit.ly/bezplatne-bilety-home-design. Wystarczy, że w formularz wpiszesz swoje dane osobowe i klikniesz POTWIERDZAM. Bilet otrzymasz na podany adres e-mail.